Galerie / Muzea /

Osvětlení galerií a muzeí musí vždy plnit ta nejpřísnější kritéria, která jsou obecně ve výstavnictví na osvětlení kladena. Především ve světě je běžné tyto požadavky bez vyjimky plnit. Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám tuto maximální úroveň světelného řešení garantujeme i my.

Je to právě světlo, které ovlivňje celkový dojem z daného prostoru. Díky nejvyspělejším technologiím, které při realizacích používáme, můžeme říct, že plníme ty nejpřísnější požadavky z hlediska ochrany předmětů před škodlivými účinky světla. Dále náš systém skýtá obrovskou variabilitu, a proto vyhovíme jakkoli různorodým zadáním. V neposlední řadě také díky našim technologiím v porovnání s běžnými systémy, které jsou v naší zemi dostupné, několikanásobně snížíme provozní náklady.

Dalším z velice důležitých faktorů je světelný komfort a eliminace nežádoucího světla (taktéž parazitního světla). Zjednodušeně lze říci, že osvětlovací prvky, které nejčastěji používáme, zajišťují 100% eliminaci této složky. To znamená, že nevytvářejí rušivý efekt světla okolo vystavených předmětů a při správně aplikaci nijak neoslňují návštěvníky Vašich výstavních prostor.

Abyste i Vy získali představu o výsledném efektu našeho světelného konceptu před konečnou instalací, vše Vám fyzicky předvedeme a na místě vyzkoušíme. Můžete tak naše řešení porovnat s Vaším stávajícím. Přímo u Vás se můžete přesvědčit o možnostech různých řešení, a společně pak nalezneme to nejvhodnější.  Ještě před samotnou instalací tak poznáte rozličné možnosti, vlastnosti a kvality námi nabízených svítidel, o kterých se přesědčila nejedna významná instituce z oboru výstavnictví.


-