Galerie / Muzea /

Osvětlení galerií, osvětlení muzeí obnáší splnění velice přísných požadavků, které jsou obecně ve výstavnictví na osvětlení kladeny. Především ve světě je běžné tyto kritéria bez vyjimky plnit. Díky dlouholetým zkušenostem, Vám tuto maximální úroveň světelného řešení garantujeme i my.

Je to právě světlo, které ovlivňje celkový dojem z daného prostoru. Díky nejvyspělejším technologiím, které při realizacích používáme, můžeme tvrdit, že plníme nejpřísnější požadavky z hlediska ochrany předmětů před škodlivými účinky světla, přinášíme obrovskou variabilitu systému pro možnost různorodosti zadání, několikanásobně snížíme provozní náklady v porovnání s běžnými systémy, které jsou zde dostupné.

Jedním z velice důležitcýh faktorů je světelný komfort a eliminace nežádoucího světla neboli parazitního světla. Zjednodušeně lze říci, že osvětlovací prvky, které nejčastěji používíme mají 100% eliminaci této složky. To znamená, že nebudou tvořit rušivý efekt světla okolo vystavených předmětů a nebudou oslňovat při správné aplikaci.

Naším profesionálním řešením jsme si natolik jisti, že vám jej fyzicky předvedeme a také hlavně vyzkoušíme oproti jiným stávajícím nebo nově navrženým systémům. Vyzkoušíme Vám různá řešení, ať si můžete sami udělat obrázek o rozličných možnostech, vlastnostech a kvalitách. Nejedna významná instituce se přesvědčila o bezkompromisní kvalitě námi dodávaných systémů.


-