Rezidence /

Rezidenční osvětlení je další nedílnou součástí naší práce. Snad již jen dávnou minulostí jsou časy, kdy obývací pokoj osvětloval jediný lustr, který tak často tvořil dominantu celé místnosti. Především v poslední době, s nástupem nových technologií, je osvětlení rezidencí na poli architektury často diskutovaným tématem. Snažíme se do našich projektů vkládat vlastní bohaté zkušenosti z této oblasti. Kde jinde by mělo být příjemnější osvětlení než doma při odpočinku. Náše návrhy jsou striktně orientovány na klienta. Koncept sestavujeme na základě jeho požadavků, zvyklostí a potřeb. Nabízíme Vám pomocnou ruku při zorientování se v v rozličných způsobech, systémech a světlených zdrojích vhodných pro osvětlení rezidenčního segmentu architektury.

Nechte se pohltit kouzlem světla. Předvedeme Vám, jak jeho charakter ve Vás dokáže vyvolat různorodé pocity, myšlenky. Světlo Vás dokáže ovlivnit při různých činnostech a je až neuvěřitelné, co vše změna  charakteru osvětlení dokáže. A my Vám ukážeme jak na to.

Z důvodu zachování soukromí zde na přání klientů nepublikujeme soukromé realizace a pokud ano, nebudeme uvádět místo a ani investora realizací.


-