Rezidence /

Rezidenční osvětlení může být pojmuto několika zcela rozdílnými způsoby. Snad již jsou dávno doby, kdy obývací pokoj osvětloval jeden lustr. Pro nás je tato otázka často diskutovaným tématem, především v poslední době s nástupem nových světelných technologií. Snažíme se do našich projektů vkládat vlastní bohaté zkušenosti v této oblasti, kde jinde by mělo být příjemnější osvětlení než doma při odpočinku. Náš návrh je striktně orientován na klienta, jeho požadavky, zvyklosti a potřeby. Budeme Vám nápomocni při orientování se v rozličných způsobech, systémech a světlených zdrojích vhodných pro osvětlení rezidenčního segmentu architektury.

Nechte si námi předvést jak Vás doslova světlo a jeho charakter může ovlivňovat při různých činnostech. Je to až neuvěřitelné, co vše lze se světlem  dělat. Obklopujte se jen světlem, která vás nikterak neruší, ukážeme Vám jak na to.

Z důvodu zachování soukromí, zde na přání klientů nepublikujeme soukromé realizace a pokud ano, nebudeme uvádět místo a ani investora realizací.


-