Aktuálně


Nově světlo v expozici, Muzeum Komunismu 08/2017

Muzeum Komunismu má nové ,,světlo". Použili jsme zde svítidla LED, která významně ovlivňuji úsporu energie. Profesionálním řešením jsme tak dosáhli plnohodnotného efektu ztvárnění expozice.

Ocenění za realizaci nové expozice ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Česká národopisná společnost udělila v rámci Ankety o nejvýznamnější počin v oboru za rok 2016 v kategorii Výstava, expozice 1. cenu
Valašskému muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm za realizaci nové stálé expozice JAK JDE KROJ, TAK SE STROJ dne 24.6.2017.
Na realizaci této expozice jsme se podíleli...
Více ...

Osvětlení expozice v zámeckém pivovaru Litomyšl 06/2017

V zámeckém pivovaru Litomyšl probíhá výstava prní generace české postmoderny s názvem GENERATION ONE. Můžete vidět sochy či obrazy známých umělců.
Byla zde použita svítidla ERCO.

Galerie Zahradní dům Teplice

V nově otevřené Galerii Zahradní dům bude prvním vystavujícím umělcem grafik světové proslulosti, teplický rodák Jiří Brázda narozen 9.5.1952. Návštěvníkům se představí svými drobnými grafikami a exlibris, které jsou unikátně osvětleny svítidli ERCO.

Osvětlení Muzea Ferdinanda Porsche 01/2017

Škoda Auto otevřela 11. listopadu 2016 rodný dům Ferdinanda Porsche, který se zde narodil 3.9.1875.
Unikátní řešení osvětlení této automobilové historie je zajištěno svítidli ERCO Optec, ERCO Compact, ERCO Starpoint.

Osvětlení tapiserií Jindřichův Hradec 03/2017

Ojedinělý zážitek čeká návštěvníky hradu a zámku v Jindřichově Hradci. Od 12. dubna 2017 až do konce října 2017 si mohou prohlédnout výstavu s názvem ,,Umění restaurovat". K vidění budou tapiserie a textilie, které jsou osvětleny svítidli ERCO Optec.

Dodání svítidel na výstavu "Karlštejnský poklad – kultura císařského dvora Karla IV."

Dodání svítidel se speciálním optickým systémem, založeným na výměnných optických čočkách patentovaných firmou ERCO. Svítidla s technologií rámování světelného paprsku.
Od středy 3. srpna se mohou návštěvníci výstavy Karlštejnského pokladu kochat ceremoniálními oděvy Karla IV., Elišky Pomořanské,...
Více ...

Zámecký pivovar Litomyšl 7/2016

Osvětlení výstavy, Tohle není poesie! (Zhroucení citů). Figurální umění ze sbírky Roberta Runtáka v prostorech Zámeckého pivovaru Litomyšl. Sbírka olomouckého sběratele umění Roberta Runtáka jejíž součástí je objekt Karla Nepraše, obraz Daniela Richtera či socha Stanislava Kolíbala je intenzivně...Více ...

Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci 7/2016

Osvětlení rytířského sálu gotického paláce, jehož stěny zdobí Legenda sv. Jiří, vymalovaná roku 1338.
Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci, je třetí největší hrado-zámecký areál v České Republice pyšnící se unikátními stavbami i interiéry, které není možné vidět na jiných zámcích...
Více ...

Podskalská celnice na Výtoni 6/2016

Osvětlení expozice Zaniklé Podskalí a život na Vltavě. Expozice je zaměřena na dokumentaci proměn dopravy na Vltavě v okolí Prahy - podobu tradiční voroplaby či rozvoj lodní dopravy může návštěvník moci sledovat prostřednictvím dobové fotodokumentace se zapojením prezentačních možností moderní techniky,...Více ...

Martin Janecký 6/2016

Osvětlení expozice předního českého skláře Martina Janeckého u příležitost konání projektu Prague Now! v Clam Gallasově paláci v Praze.
Projekt PRAGUE NOW! je nově vzniklá přehlídka výtvarného umění, designu a architektury, která se začne od letošního roku konat pravidelně každý rok. Jde o první...
Více ...

Regionální muzeum v Teplicích 5/2016

Osvětlení výstavy, severozápadní čechy za vlády Lucemburků, v Jízdárně teplického zámku.
Jedinečná výstava uměleckých děl, uměleckořemeslných artefaktů a kulturně-historických a archivních dokumentů, spojených s vládou Lucemburků v severozápadních Čechách ze sbírek muzeí a galerií Ústeckého...
Více ...

Diving club Manta 5/2016

Osvětlení prostor potápěčského centra a Café baru Diving Club MANTA v Praze na Smíchově. Osvětlení bylo realizováno zářivkami T16 a LED RGB liniemi v zavěšených Al profilech ERCO Hi-trac. Ve školící místnosti jsou zářivky stmívatelné. V barové části je nepřímé osvětlení LED RGB které mění barvu...Více ...

Hrad Ledeč nad Sázavou 4/2016

Osvětlení hradu v Ledči nad Sázavou. Jednoho z nejstarších šlechtických hradů u nás. Na celou pohledovou část hradu směrem z centra města, byla použita pouze čtyři LED svítidla ERCO Lightscan s patentovanou projekční technologií světla. Tři o výkonu 96W a jedno o výkonu 72W.

Muzeum Příbor v novém světle 12/2015

Ještě před vánočními svátky jsme stihli instalovat nové profesionální expoziční osvětlení v prostorách příborského muzea. Svítidla ERCO Logotec opět nezklamala.

GASK Kutná Hora - stálá expozice 11/2015

Během posledního listopadového týdne bude část prostor středočeské galerie GASK v Kutné Hoře vybavena novým osvětlením, které sníží nejen spotřebu enerige, ale především výrazně přispěje k prezentaci vystavených děl, současně s tím dojde k eliminací UV a IR záření.

Muzeum hlavního města Prahy - profesionální osvětlení 11/2015

Nejmodernější osvětlení na trhu nyní právě instalujeme v Muzeu hlavního města Prahy. Obrovský rozdíl mezi původním osvětlením a námi nově realizovaným zviditelňuje dříve potlačené detaily exponátů.

Osvětlení aukční síně Praha 6 10/2015

Instalujeme osvětlení prostor akční síně, kde základní osvětlení tvoříme studeným bílým světlem. To přirozeně navazuje na denní osvětlení během dne. V dalších fázích budeme realizovat akcentní osvětlení teple bílým světlem.

Centrum stavitelství Plasy - expoziční osvětlení 9/2015

Realizace osvětlení v nově zrekonstruovaném pivovaru v Plasích je téměř u konce. Instalace expozice probíhá současně s instalacemi audiovizuálních technologií, ovládacích systémů a na závěr osvětlení, které se seřizuje dle rozmístěných exponátů. Slavnostní otevření se kvapem blíží.

Bazilika sv. Jiří - Architecture week 8/2015

Instalujeme osvětlení v prostorách baziliky sv. Jiří. Využíváme svítidel pro plošný efekt světla, která pro uvedenou akci zapůjčujeme. Kompletní servis seřízení je samozřejmostí.

Loreal - připravujeme koncepci osvětlení společnosti 07/2015

Náš světlený návrh připravujeme s maximálním důrazem na snížení provozních nákladů. Díky novým optickým technologiiím liniových led svítidel společnosti Zumtobel a unikátně cloněnými zapuštěnými svítidly od společnosti ERCO, vzniká koncepce, která na maximu plní požadavky investora.
Náhled vizualizace...
Více ...

Osvětlení VIP kancelářských prostor - Národní ul. Praha 06/2015

Připravujeme instalaci osvětlení VIP kancelářských prostor v Praze.

Osvětlení expozice v Národním muzeu - Noemova archa 05/2015

V polovině května byla slavnostně zpřístupněna nová unikátní výstava Noemova archa. Po několika-letých přípravách byla otevřena expozice Noemeova archa v prostorách nové buduovy Národního muzea. Nejmodernější světelné technologie i sofistikované ovládání umocňuje emotivní zážitek z expozice.

Použitý...Více ...


Kostel sv. Jakuba v Brně - architektonické osvětlení 04/2015

Právě jsme dokončili I. etapu osvětlení v prostoru kostela sv. Josefa v Brně.

 


Osvětlení Science parku v Brně 04/2015

Nová instalace moderního osvětlení s LED technologií v prostorách Science parku v Brně. Naučná expozice zístala díky promyšlenému konceptu osvětlení, jež propojuje a navazuje na multimediálními efekty, netradiční rozměr.

Osvětlení v prostorách OKO Opava 03/2015

Významný velkoformátový obraz "Zavraždění sv. Václava" od vídeňského malíře Antona Petttera, který je umístěn v instituci OKO Opava, je nyní osvětlen technologií světla, kterou nejčastěji používíme ve výstavních prostorách. Velice nízký příkon, jemný způsob světla s podtržením určitých detailů...Více ...


Připravujeme osvětlení výstavy Jiřího Trnky v Plzni 01/2015

V Galerii města Plzně bude po dobu 4 měsíců probíhat výstava Jiřího Trnky, kterou nyní světelně připravujeme.


Profesionální řešení osvětlení v Terezíně 02/2015

Rekonstrukcí prostor muzea v malé pevnosti v Terezíně vznikne nová expozice s prezentací obrazů i soch terezínské sbírky.

-