O nás

Zabýváme se profesionálním architektonickým osvětlováním interiérů a exteriérů. Tomuto oboru se věnujeme více než 15 let.

Provádíme osvětlení jak sakrálních prostor kostelů, chrámů, kaplí, tak i historických staveb, jakými jsou hrady, zámky či jiné významné budovy. Nedílnou součástí naší práce je expoziční osvětlení v galeriích a muzeích. S tím souvisí veškerá problematika prezentací uměleckých děl a citlivých exponátů. Na poli moderní architektury se věnujeme především rezidencím, vilám a komerčním prostorám, mezi kterými najdete například autosalony, restaurace či hotely.

Našimi klienty jsou instituce z oblasti kultury a církve, spolupracujeme s architekty, ale i se soukromými investory. Naše služby nabízíme zkrátka všem, kteří shledávají světlo důležitým prvkem architektury prostoru. Protože klademe důraz na kvalitní výsledky, přinášíme vám, našim klientům, vždy promyšlená řešení. Naše práce se zakládá na pečlivě připraveném konceptu osvětlení, který nesestavujeme jen z kancelářské židle pomocí výpočetního programu, ale který se opírá především o výsledky světelné zkoušky přímo v prostorách našich klientů.

Abychom pro Vás zajistili ty nejlepší výsledky, používáme vždy ta nejvyspělejší technická zařízení, systémy a komponenty, které odpovídají danému projektu a které respektují individuálnost daných prostor. Všechny námi nabízené technologie máme vyzkoušeny v praxi a nejsme žádnými obchodními zástupci určitého výrobce, proto Vám můžeme pomoci vybrat to nejoptimálnější řešení pro Vaše prostory.

Součástí našich služeb jsou:

Světelný koncept,projekt, realizace a následný servis
Světelné zkoušky, výpočty, vizualizace, zhodnocení energetické náročnosti
Servis výstav, včetně zapůjčení profesionálního světelného systému a následné seřízení pro výstavy
Výroba atypických svítidel a příslušenství
Elektromontážní práce - máme zkušenosti i s historickými, sakrálními a jinými citlivými stavbami

Za náš tým
Michal Kuběnský


-