O nás

Zabýváme se profesionálním architektonickým osvětlováním interiérů a exteriérů. Oboru osvětlení se věnujeme více než 15 let.

Provádíme osvětlení sakrálních prostor kostelů, chrámů, kaplí, tak i historických staveb jakou jsou hrady, zámky či významné budovy. Velkou součástí naší práce je expoziční osvětlení v galeriích a muzeích. S tím souvisí veškerá problematika prezentace uměleckých děl a dochovaných exponátů. Z moderní architektury to jsou převážně rezidence a vily, komerční prostory, mezi které můžeme řadit autosalony, restaurace a hotely.

Našimi klienty jsou různé instituce z oblasti kultury i církve, architektonické kanceláře, tak i soukromí investoři. Prostě všichni ti, kteří vnímají světlo jako velice důležitý prvek v architektuře prostoru. Jelikož chceme právě Vám, naším klientům přinášet promyšlená řešení osvětlení, nevychází naše práce jen od stolu a z výpočetních programů, ale především z reálného vyzkoušení. Abychom pro Vás zajistili ty nejlepší výsledky, používáme v našich řešeních světelné komponenty a systémy, které jsou technologicky nejvyspělejší k danému použití, máme je vyzkoušené a pevně jim věříme. Nejsme zástupci určitého výrobce, tudíž můžeme vybrat nejoptimálnější řešení pro Vaše aplikace.

V souhrnu provádíme tyto služby:

světelný koncept, projekt, realizace a následný servis
světelné zkoušky, výpočty, vizualizace, zhodnocení energetické náročnosti
servis výstav, včetně zapůjčení profesionálního světelného systému a následné seřízení pro výstavy
výrobu atypických svítidel a příslušenství
elektromontážní práce se zkušenostmi v historických stavbách

Za náš tým
Michal Kuběnský


-