KUBĚNSKÝARCHITEKTONICKÉ A EXPOZIČNÍ OSVĚTLENÍ

Zabýváme se kompletní realizací interiérového a exteriérového architektonického osvětlení. Zaměřujeme se především na výstavní expozice, sakrální architekturu, rezidence a komerční prostory.

Světlo vnímáme jako určitý nástroj, který dokáže ovlivnit psychiku člověka, jeho pocity a vnímání okolního prostředí. Světlo Vás dokáže nasměrovat, umožní Vám orientaci v prostoru, a dokonce ovlivňuje i Vaše rozhodování. Je to právě světlo, které dodává různým prostorům neopakovatelnou atmosféru. Je základem pro vizuální vnímání, je médiem, které není vidět, ale činí ostatní věci viditelnými. V přírodě je světlo důležitým prvkem, pomocí kterého lze měřit čas a které vnáší rytmus do dne. Světlo nám umožňuje vnímat svět okolo nás.

Práce se světlem je pro nás druhem umění. Světlo je nedílnou součástí našich životů, a proto si uvědomujeme, jak důležité je k práci s ním přistupovat s citem. Díky našim dlouholetým zkušenostem na poli tohoto krásného, byť často opomíjeného oboru, Vám můžeme slíbit, že Vaše prostory budou díky naší práci působit vždy příjemným a nerušeným dojmem.

Promo video

Zákazníci o nás